Sítotisk

Sítotisk

Sítotisk je jednou z nejstarších tiskových metod, jehož využití je zachováno až dodnes. Nedá se říct, že se jedná o nedokonalou tiskovou techniku, neboť umožňuje tisknout na nepřebernou škálu materiálů a to ve velmi vysoké kvalitě. U nás sítotisk využíváme především pro potisk textilu, potisk sklenic a lahví, tisk samolepek, potisk tašek a dalších plochých předmětů. Jak je zmíněno – disponujeme technologií pro potisk textilu (6barevný karusel) potisk plochých předmětů (sítotiskový stůl s vývěvou) a rotační sítotisk (potisk válcovitých předmětů – hrnky, lahve, ad…)

Potisk textilu

Potřebujete potisknout tričko logem vaší společnosti, vyrobit triko pro kapelu, nebo potisknout pracovní oděvy? Dodáme, potiskneme, zabalíme, odešleme.

Více info: Potisk textilu

Potisk tašek

Scháníte dodavatele tašek, které budou mít vaše logo? Tiskneme na igelitové, papírové, jutové, bavlněné a v neposlední řadě i na tašky z netkané textilie. Široká škála produktů a spousta možností, jak vaše tašky ozdobit.

Více info: Potisk tašek

Potisk sklenic, hrnků a lahví

Sklenice, hrnky, lahve…Dárkový předmět, který přijde vhod.

 

Více info: Tisk plakátů

Tisk katalogů

Zajišťujeme tisk katalogů pro firmy. Katalog je nejvšestrannější formou prezentace Vaší společnosti. Na veletrzích a veřejných prezentacích mizí ze stánků, než se stačíte rozhlédnout. Není divu, dobře připravený katalog se stává na dlouhou dobu praktickým a pohotovým pomocníkem Vašich zákazníků při výběru produktů a služeb. Proto se vyplatí do tisku firemních katalogů investovat. Tiskneme a skládáme katalogy s šitou vazbou, kroužkovou a lepenou. S šitou vazbou mohou mít od osmi do několika desítek stran na křídovém papíru 130 g, 170 g nebo na ofsetovém papíru 90 g. Obal tiskneme na křídovém papíru 250g nebo 350g

Více info: Tisk katalogů

Tisk štítků

Organizujete nějakou akci – večírek, sportovní zápas, nebo koncert? Bez vstupenek se neobejdete! Váš grafický návrh vytiskneme ve čtyřech barvách na offsetovém papíru 90 g. Pro zjednodušení práce pro Vás můžeme vstupenky slepit do bloků po 100 ks. Pokud potřebujete vstupenky s jednotlivými číslicemi…

 

Více info: Tisk vstupenek

Tisk kalendářů

Stolní, nástěnné, kapesní a plánovače

 

Více info: Tisk kalendářů