DTG/DTF tisk

Co dokáže

DTG tisk / DTF tisk?

Přímý potisk textilu (DTF) nebo digitální transfery (DTF) – plnobarevný potisk již od 1 ks

DTG tisk

Direct to garment tisk (DTG) je moderní tisková technologie, která umožňuje přímý tisk na textilní materiály. Tato technologie je obzvláště vhodná pro malé série a jednotlivé kusy, protože nevyžaduje žádnou předpisovou přípravu . DTG tisk je rychlý, ekonomický a má široké možnosti využití.

DTG(direct to garment) znamená tisk přímo na látku prostřednictvím inkoustové tiskárny, která je vybavena speciálními tiskovými hlavami. Každá tisková hlava je schopna vytisknout až 16 milionů barev, což umožňuje dosáhnout vynikajícího výsledku. Touto technologií jsme schopni tisknout na různé druhy textilu, jako je bavlna, polyester, bambus a mnoho dalších.

Digitální potisk textilu je také vysoce efektivní. Tiskárna může tisknout až 50 triček za hodinu, a to s vynikající kvalitou. 

DTG tisk může tisknout fotografie, obrázky a text. Navíc můžete tisknout na jakýkoli druh oblečení – od triček až po mikiny a kalhoty.

Výhody DTG tisku

Fotografická kvalita tisku

Extrémně detailní

Jasné barvy

Plnobarevné - CMYK + bílá

Možno tisknout od 1ks

Potisk textilu

DTF tisk

DTF tisk (Direct to Foil) je moderní digitální tisková technologie, která umožňuje tisknout rastrovou i vektorovou grafiku na transferované folie. Tato metoda je velmi populární v oděvním průmyslu, protože nabízí širokou škálu možností pro tisk na textilní materiály, jako jsou bavlna, polyester, lycra a další. Transferový potisk na textil umožňuje tiskařům vytvářet jedinečné a kreativní designy, které jsou trvanlivé a odolné proti větru, vodě a slunci.

Digitální transferový tisk je také velmi účinný a efektivní způsob tisku – nemusíte mít potisknutý textil na skladě. Stačí mít natištěné transfery a dle objednávek můžete zapisovávat požadovaný textil.

Největší výhodou technologie DTF tisk je, že jej lze použít na jakýkoli typ textilního materiálu. To znamená, že tiskaři mohou získat stejný výsledek tisku na bavlně, polyesteru, lykře, viskóze, polyamidu a dalších materiálech.

Digitální transfer (DTF tisk) je jednou z nejoblíbenějších technik pro tisk plnobarevných log a grafik ve fotografické kvalitě. Barvy (CMYK) nejprve digitálně vytiskneme na velkou papírovou roli. Poté na plochy pokryté barvami vytiskneme bílou vrstvu. Následně se přidá lepidlo, které umožní přilnutí na předmět. Posledním krokem procesu je nanesení transferového obrázku nebo loga na předmět. Pomocí tlaku a tepla je grafika trasferována na podklad.

Sublimační tisk
Textil

Potisk textilu

Sublimační tisk
Potisk dárkových a reklamních předmětů
Sublimační tisk
Tašky

Potisk tašek

Bohatou nabídku textilu naleznete na našem eshopu  www.toptextil.cz. Naleznete zde trička, mikiny, čepice ale i pracovní oděvy, tašky

Výhody DTF tisku

Fotografická kvalita tisku

Extrémně detailní

Jasné barvy

Plnobarevné - CMYK + bílá

Možno tisknout od 1ks

Potisknutelné materiály DTF tiskem

Polyester

Bavlna

Softshell

Polyuretan (PU)

Nylon

Kůže

Karton

Plst

Víte o tom,

že provozujeme eshopy?

Hledáte dodavatele reklamních a dárkových předmětů? V nabídce našeho eshopu www.propagacni.cz jich naleznete na 35.000. Samozřejmostí je vizualizace vašeho loga a online kalkulačka včetně kalkulace ceny potisku

Prezentační systémy ve výborné kvalitě a dobré ceně naleznete na našem eshopu www.klapram.cz . Neleznete zde roll up stojany, prezentační stěny, muší křídla, ale také promo stolky, plakátové rámy a třeba i stany – to vše i s potiskem

Bohatý výběr textilních produktů – od triček, mikin, bund až přes tašky, ručníky nebo deštníky. Vyberte si firemní nebo klubové oblečení u nás a my vám ho i potiskneme. www.toptextil.cz

Vyberte si z naší bohaté nabídky psacích potřeb a nechte si je u nás potisknout. Na www.firemni-tuzky.cz si můžete objednat psací potřeby s potiskem tamponem, UV tiskem, Epoxy samolepkou, nebo laserovou gravurou

Razítka online. Výroba razítek značky TRODAT jednoduše – online. www.toprazitka.cz

Dárky vyrobené z vašich fotografií – jednoduše a rychle. Vybírejte na www.i-hrnecek.cz