zavolejte nám: +420 222 766 700

follow us:   FB.  IG.

Potisk textilu
Potisk textilu

Potisk textilu

Jedna z nejsilnějších stránek naší společnosti. Pro potisk textilu máme kompletně zařízenou sítotiskovou dílnu, dále doplněnou o digitální stroj SC-F2000, možnost potisku flex a flock foliemi, případně sublimací.

Používané technologie

Potisk textilu sítotiskem

Jedná se o jednu z nejstarších tiskových metod, která dosud nenašla svého přemožitele a to nejen v oblasti značení textilu.
Díky šestibarevnému karuselu jsme schopni potisknout ve vysoké kvalitě textil až 8-mi přímými barvami, případně soutiskem CMYK + 4 přímé barvy.
Výhody sítotisku jsou nejen v kvalitě samotného tisku, ale také v ceně při větším množství. Nevýhodou této technologie je minimální množství nutné pro tisk jednoho motivu, které souvisí s nutností vyrobit předlohu a nastavit stroj. U jednobarevných potisků se počítá víceméně s minimem 30ks od jednoho motivu.

Potisk textilu transfery

U transferových motivů se využívá také technologie sítotisku. Motiv se natiskne na speciální transferový papír, nechá zaschnout a posléze se za pomocí termolisu „zažehlí“ na požadované místo. Výhodou této technologie je možnost tisknout motivy do zásoby a zažehlovat postupně.

Potisk textilu FLEX / FLOCK fóliemi

Využívá se především u sportovních dresů – jmenovky, čísla a dále na kusové zakázky, které obsahují především texty a jednoduchou grafiku.
Výhodou je možnost výroby od jednoho kusu, nevýhodou je vyšší cena v porovnání se sítotiskem při větším množství

Potisk sublimací

Sublimace je tisk do vlákna za použití tlaku a vysoké teploty. Tisknout lze pouze do polyesterových materiálů. Výhodou je nízká cena, plnobarevný motiv na světlé textilie. Nevýhodou je omezení na polyester a nemožnost tisknout bílou barvou. SUblimační potisk je vhodný na většinu pracovních oděvů jakými jsou například pracovní bundy, pracovní výstražné vesty. Sublimací tiskneme také metráž a to na nespočet polyesterových tkanin a pletenin.

Přímý digitální potisk textilu

Nejmodernější technologie v potisku textilu. Možno tisknout plnobarevné motivy od jednoho kusu a to jak na bílý, tak tmavý textil. Tiskárna EPSON SC-F2000 využívá podtisk bílou, má neskutečně dokonalý tisk ve fotokvalitě. Výhodami této technologie je možnost tisku plnobarevného motivu už od jednoho kusu, vysoká kvalita tisku, možnost tisku na tmavý textil. Nevýhodou omezení pouze na produkty s podílem bavlny vyšším než 75%

Výšivka

Vyšíváme na profi průmyslových vyšívacích strojích – max. 15 barev. Vyšíváme na polokošile, bundy, mikiny, triky, čepice. Umíme 3D efekty. Výhodou je vysoká trvanlivost značení, možno od 1 ks

Co umíme potisknout?
 • Potisk pracovních oděvů
  Tiskneme na pracovní oděvy – montérky, reflexní vesty, čepice.
  Zajistíme dodání požadovaného textilu ve firemních barvách
 • Potisk sportovních dresů
  Tiskneme jmenovky a čísla, loga sponzorů
 • Potisk triček
  Tiskneme na trička pro školy, tábory, obce, firmy ale i jednotlivá
  trička pro oslavence, lifestylová trika, ad…
 • Potisk čepic
  kšiltovky, kulichy, klobouky – výšivou, transfery, sítotiskem…

Bohatý výběr textilu naleznete na www.propagacni.cz

Některé realizace si můžete prohlédnout také na našem facebooku

Quote Cart