zavolejte nám: +420 222 766 700

follow us:   FB.  IG.

Tamponový tisk
Tamponový tisk

Tamponový tiskTamponový tisk je jednou z nejdostupnějších metod tisku, kterou lze použít pro vytvoření barevných obrázků a textu na různé typy materiálů. Tamponový tisk je vysoce kvalitní a efektivní způsob tisku, který může být využit pro mnoho různých aplikací.

Tamponový tisk se skládá ze speciálního tiskového tamponu, který je navlhčen inkoustem. Tiskový tampon je přímo nanesen na povrch materiálu, který se má tisknout. Inkoust se pak absorbován do materiálu a zanechává na něm trvalou a odolnou barvu.

Tamponový tisk je obvykle používán pro tisk na textilní materiály, plasty, kovové materiály a dřevo. Je to jedna z nejvíce oblíbených metod tisku, protože je vysoce kvalitní a efektivní. Tamponový tisk je také obvykle mnohem levnější než jiné formy tisku, jako je sítotisk nebo digitální tisk.

Tamponový tisk je také velmi univerzální. Je to jedna z nejdostupnějších metod tisku, která může být použita pro tisk na různé typy materiálů. Tamponový tisk může být použit pro tisk na textilní materiály, plasty, kovové materiály a dřevo.

Tamponový tisk je také velmi flexibilní. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak vytvořit vysoce kvalitní a odolné obrázky a texty na různých materiálech. Tamponový tisk může být použit pro vytvoření jak jednoduchých, tak složitých obrázků a textů.

Tamponový tisk je také velmi rychlý. Je to jeden z nejrychlejších způsobů tisku, který lze použít pro vysoce kvalitní a trvanlivé tisky. Tamponový tisk je obvykle mnohem rychlejší než jiné formy tisku, jako je sítotisk nebo digitální tisk.

Tamponový tisk je také velmi efektivní. Je to jeden z nejlevnějších způsobů tisku, který lze použít pro vysoce kvalitní a trvanlivé tisky. Tamponový tisk je obvykle mnohem levnější než jiné formy tisku, jako je sítotisk nebo digitální tisk.

Reklamní a dárkové předměty vhodné pro potisk technologií tamponového tisku naleznete zde: www.propagacni.cz

Potisk reklamních a dárkových předmětů

Potisk 

Quote Cart